Princ Harry dhe Meghan priten me kangur te pjekur ne Australi!

Written by on 19/10/2018

Princ Harry dhe Meghan priten me kangur te pjekur ne Australi!

Kangur i pjekur ne skare ishte ne menune dedikuar pritje se princit Harry dhe bashkeshortes se tij, Meghan ne Melburn, qyteti i dyte me i madh ne Australi, ku ata u priten me brohorima nga mijera admirues.Duke u hedhur lule dhe valevitur flamuj, australianet pushtuan sheshet per te pershendetur çiftin e familjes mbreterore britanike, ne pritjen e embel te femijes se tyre te pare ne pranvere, ne diten e trete te vizites ne ishull.Harry dhe ish-ylli i serialit amerikan “Suits” kaluan veçse disa ore ne Melburn duke iu permbajtur axhendes mjaft te ngjeshur, perfshire nje vakt me specialitete te zones , ku perfshiheshe dhe mishi i kangurit dhe nje vizite ne plazh.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist