Prezantohet projekti i stadiumit të ri në Fier 

Written by on 28/06/2019

 

 

Pas përfundimit të Arenës Kombëtare në kryeqytet, radhën e ndërtimit të stadiumeve e kanë Kukësi dhe Fieri. Projekti i stadiumit të Fierit është prezantuar zyrtarisht nga kryebashkiaku , Armand Subashi. Pamjet janë fantastike, pavarësisht se mungojnë disa detaje teknike si kostot financiare apo kapaciteti i strukturës së re. Stadiumi do të jetë investim i përbashkët  i qeverisë shqiptare me Federatën e Futbollit.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist