“Post Magazine” vecon Shqiperine mes vendeve te Ballkanit per turizem

Written by on 07/08/2018

``Post Magazine`` vecon Shqiperine mes vendeve te Ballkanit per turizemRevista britanike “Post Magazine” sugjeron Shqiperine si nje nder gjashte destinacionet e Europes Lindore per te kaluar pushimet verore larg plazheve te mbipopulluara. Shqiperia spikat  mes vendeve si Ukrania, Moldavia dhe Bosnje Hercegovina. Ne artikull ”Post Magazine” shkruan per Shqiperine dhe ne vecanti ndalet tek qyteti i Gjirokastres  te cilin e konsideron nje perle te vertete. Sipas revistes Shqiperia mbetet nje prej destinacioneve me terheqese te Ballkanit per kete sezon veror.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist