Subsonica – Bottiglie Rotte on 8

Subsonica 30/11/2018

Subsonica - Bottiglie RotteSubsonica sapo kane publikuar  albumin  e ri te tyre “8”, albumi  I cili eshte dhe i teti ne radhe per torinezet e famshem. Ata jane shprehur se ky do et jete rikthimi me i bujshem i tyre, shoqeruar edhe me nje tur europian, madje jane shprehur se kjo preiudhe mund te konsiderohet shum mire  si vitet ’90, vitet e arta muzikes . «Le të fillojmë nga një tingull i hidhur i viteve 90 për të parë të ardhmen. Vitet 2020-të do të jenë vitet “e reja” 90-të », u shpreh ne nje interviste producenti dhe kitaristi I grupit Casacci. Kenga qe ka paraprire albumin titullohet “Bottiglie Rotte”.


NEW TRAVEL HITS

NEW TRAVEL HITS

Kenget me te reja te javes

More info
Current track

Title

Artist