Katy Perry sjell këngën e saj të Krishtlindjeve

Katy Perry 30/11/2018

Katy Perry - Cozy Little ChristmasNëse është apo jo e pranueshme të dëgjosh muzikë Krishtlindjesh përpara Krishtlindjve është një debat i përjetshëm, por tani e dimë se ku qëndron Katy Perry.

Kete jave, ylli i popit u bashkua me grupin e artistëve që kanë sjell muzikë Krishtlindjesh këtë vit, ku përfshihen John Legend, Gwen Stefani, Jessie J etj. Këtë vit Katy ka sjellë “Cozy Little Christmas”.

 Së bashku me tingujt e këmbanave dhe tekstin plot dashuri si “All I Want For Christmas” nga Mariah Carey, kënga e Katy Perry do të ngrohë zemrat e fansave këtë fundvit. “Cozy Little Christmas” shënon muzikën e parë solo të Perry që nga Witness i vitit të kaluar. Dhe ndërkohë që ai album u plotësua me komente shumë të përziera, me siguri kjo këngë festive do t’i kënaqë të gjithë. Kënga e re është në dispozicion ekskluzivisht në Amazon Music.


NEW TRAVEL HITS

NEW TRAVEL HITS

Kenget me te reja te javes

More info
Current track

Title

Artist