Po priste avionin në Las Vegas, turistja fiton shumën marramendëse në sekondat e fundit!

Written by on 01/03/2021

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një turisteje teksa priste avionin e saj në Las Vegas. Në makinetat e lojërave të fatit që ndodhen në aeroport një grua fitoi një xhekpot prej plot 302.000 dollarësh. Gruaja nga teksasi u shpreh e surprizuar, pasi nuk e mendonte kurrë se do i ndodhte diçka e tillë në sekondat e fundit të fluturimit të saj.

Leaving Las Vegas $300,000 richer: Tourist hits jackpot at airport slot  machine

Aeroporti i Las Vegasit shënon disa rekorde të tilla dhe i fundit është në muajin korrik ku një turist nga Kalifornia fitoi 873.000 dollarë./radiotravel.al 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist