Plazhi japonez qe ne vend te reres ka gure prej xhami!

Written by on 09/05/2018

Ka vetem nje numer te kufizuar plazhesh me gure xhami ne te gjithe boten dhe kjo eshte ajo qe i ben ata kaq te veçante. Megjithate, Japonia eshte shtepia e nje plazhi te bukur me gure xhami por qe eshte kaq i panjohur sa nuk ka as emer.Ky plazh i bukur prej xhami eshte nje gur i fshehur i Prefektures se Nagasakit dhe nuk rezulton ne listat e destinacioneve te faqeve te turizmit por eshte padyshim nje nga vendet me mbreselenese qe mund te vizitoni. Nga larg, kjo pjese e Parkut Morizono duket si nje plazh i zakonshem qe ofron nje pamje te mrekullueshme te Gjirit te Omures, por kur afroheni me afer, vini re se rera e shndritshme nuk eshte fare rere, por gure te imet dhe te rrumbullakosura me xhama me ngjyra.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist