Plazhet me ujin me kalter ne bote

Written by on 16/04/2018

Plazhet me ujin me kalter ne bote
Lonely Planet ka publikuar se fundmi nje liste me plazhet me te kaltra nebote. Jane ato zona te cilat shpesh na qetesojne syte dhe mendjen e qe mund te quhen parajsa tokesore te verteta per te cilat ja vlen nje udhetim te pakten nje here ne jete. Ujrat me te pastra e me ngjyren me te vecante ne te gjithe boten jane ne plazhin Egremnoi ne Lefkada, ne Liqenin Crater ne Oregon, ne plazhin Con Son ne Vietnam, ne Parkun Kombetar te Liqeneve te Plitvices ne Kroaci, ne Islas de Rosario ne Kolumbi dhe Maldivet.
 
Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist