Plazhet me te mira shqiptare promovohen nga “greenMe”

Written by on 14/04/2018

Plazhet me te mira shqiptare promovohen nga “greenMe”

Revista italiane ”greenMe” ka publikuar se fundmi nje artikull promovues per bregdetin shqiptar, duke e cilesuar Shqiperine nje destinacion te bukur por ende te panjohur qe duhet eksploruar. Artikulli ben nje guide te plazheve me te bukura shqiptare dhe fton turistet italiane te vizitojne Shqiperine. Plazhet qe permenden si me te miret ne artikull jane Velipoja, Shengjini, Rana e Hedhun, Gjiri i Lalzit, Kepi i Rodonit, Durresi, Vlora dhe Spilleja.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist