Plazhet me te mira ne bote per kete vit sipas “Forbes”

Written by on 19/07/2018

Plazhet me te mira ne bote per kete vit sipas “Forbes”

 

Plazhi Carnota ne Galicia te Spanjes, Praia da Santa ne Salem ate Portugalise, Zlatni Rat ne Bract e Kroacise plazhi Stokksnes ne Islande dhe Navagio ne Zakynthos te Greqise jane shpallur plazhet me te mira  per tu vizituar kete vit. Klasifikimin e ka bere revista “Forbes” qe ka studiuar elemte si natyra, pastertia, siguria dhe aktvitetet argetuese ne keto plazhe. Si dhe vitin e kaluar plazhet mesdhetare jane ato qe vleresohen si me te miret.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist