Perfundojne punimet ne qytetin bregdetar!

Written by on 28/03/2019

Kane perfunduar punimet ne shëtitoren e re në Dhërmi, fshatin me një bukuri madhështore pranë detit Jon. Investimi i qeverisë shqiptare dhe Bankës së Këshillit të Europës që zbatohet nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit po ecën me ritme të shpejta dhe do ta transformojë plazhin e Dhërmiut në një destinacion akoma më të kërkuar nga turistët.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist