Perfundojne punimet, hapet autostrada Tirane – Durres!

Written by on 18/01/2019

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se eshte hapur autostrada Tirane-Durres ne segmentin rrugor Kaza Itali-Mbikalim Kashar.Qarkullimi normal ne te dyja drejtimet ka nisur prej mesnates se sotme.Punimet per vendosjen e tombinove kane mbaruar. Do te vazhdohet me punimet e tjera plotesuese, por keto nuk do te pengojne trafikun normal te mjeteve.ARRSH i kerkon ndjese perdoruesve te rruges dhe bizneseve per trafikun e krijuar gjate ketyre diteve, duke i falenderuar per mirekuptimin.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist