Pavarësisht pandemisë, Italia nuk harron të nisë “Sanremon”!

Written by on 04/03/2021

Ka nisur në kushte krejt të veçanta festivali i njohur i muzikës italiane “Sanremo 2021”. Evenimenti i njohur muzikor po zhvillohet pa spektatorë dhe me 3 juri paralele të cilat janë prezente virtualisht.

Sanremo 2021, il programma della seconda serata

Për 5 ditë me radhë do të prezantohen 26 këngë, për të zgjedhur në fund këngën më të mirë italiane për vitin 2021./radiotravel.al 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist