Pas Eleni Foureiras tashme eshte Ermal Meta i cili pershendet me shqiponjen !

Written by on 11/05/2018

Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës.

Ndërkohë edhe Italia kaloi menjëherë në finale.

Dhe mes duket Ermal Meta dhe Eugent Bushpepa, dy nga shqiptarët që janë në Eurovizion janë takuar sëbashku dhe kanë bërë shqiponjën.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë fansat të shpërthejnë në komente plot emocion dhe dashuri.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist