Parku Warner Bros hapet ne Abu Dhabi me 25 korrik!

Written by on 28/04/2018

Parku Warner Bros hapet ne Abu Dhabi me 25 korrik!

Parku tematik ne ambiente te mbyllura Warner Bros do te hapet ne Abu Dhabi me 25 korrik te ketij viti. Lajmin e dhane autoritetet e turizmit te kryeqytetit te Emirateve qe theksuan se parku do te jete atraksioni i kesaj vere per turistet e huaj. Ai do te kete 6 hapsira tematike qe do te perfshijne DC’s Metropolis dhe Gotham City. Karakteret me te dashura te filmave prodhuar nga Warner Bros do te jene te pranishme ne park nepermjet animatoreve. Parku do te jete i perbere nga ambiente te ndryshme argetimi si dhe sherbimi me restorante e kende lojrash per argetimin e femijeve dhe prinderve.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist