Parku i Aventurave ne Peje, adrenaline per cdo turist.

Written by on 06/04/2019

 Ne edicionin e trete te Panairit te Turizmit Tirana 2019, gjendet dhe stenda e nje prej vendeve me interesante te argetimit ne rajon sic eshte Parku i Aventurave Ranch ne Peje ! Perfaqesuesi I ketij Parku Z. Arsim Gashi, ne nje lidhje te drejtperdrejte me Radio Travel u shpreh se cdo visitor i Panairit ka mundesi te njihet me te gjitha sherbimet dhe aktivitete qe ofron Parku. Ai u shpreh se Parku ka me shume se 36 aktivitete , ku 12 prej tyre jane dedikuar femijeve mbi 12 vjec , ndersa pjesa tjeter per te rritur. Ky eshte Parku i vetem ne Kosove dhe ka Big Swingun, një nga më të mëdhenjtë në Europe


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist