Paris, nis Panairi Nderkombetar i Turizmit IFTM 2018!

Written by on 25/09/2018

 

Nis sot ne Paris panairi nderkombetar i turizmit francez IFTM 2018, ne te cilin marrin pjese mbi 31 mije profesioniste te turizmit nga vende te ndryshme te botes, midis te cileve edhe nga Shqiperia. Ky event vjen ne edicionin e tij te 40 ne qendren e ekspozitave Port de Versailles kete vit me shume mundesi per promovimin e destinacioneve te reja dhe trendeve te industrise travel. Pjesmarresit ne kete panair kane mundesine qe te behen pjese e takimeve B2B nderkohe vizitoret njihen me produktet me te mira Leisure, Biznes dhe te sektorit MICE. IFTM Top Resa vijon deri me date 28 shtator. Destinacioni partner i ketij edicioni dhe njekohesisht qe do te promovohet me shume eshte Japonia.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist