Parashikimi i motit/Edhe kjo fundjavë do të jetë “përvëluese”

Written by on 31/07/2021

Edhe këtë të shtunë vendi ynë vijon me kthjellime dhe temperatura të larta në të gjithë territorin. Përjashtim bëjnë vetëm orët e mbrëmjes, të cilat do të sjellin vranësira të pakta në zonat malore. Nga mesdita temperaturat do të kapin vlera deri në 40 gradë celsius.

Mjekët bëjnë thirrje për hidratim të vazhdueshëm dhe shmangien e lëvizjes gjatë orëve të pikut./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background