“Paguaj dhe ha çfarë të mundesh”, resorti luksoz ka gati ofertën e parezistueshme për çdo turist!

Written by on 13/11/2020

“Paguaj dhe ha çfarë të mundesh”, kjo është bërë motoja e një resorti të njohur në Maldive, për të ringritur edhe njëherë ekonominë, pas goditjes së ndjeshme që mori nga Covid-19.  Turistët duhet të paguajnë 30 mijë dollarë dhe në këmbim të kësaj mund të qendrojnë për një afat të pacaktuar në ishull, gjatë vitit 2021, duke përfshirë udhëtimin dhe transfertat nga aeroporti në ishullin privat. Trajtimet në spa, leksione sërfi apo eksplorimi i botës nënujore, janë disa nga përfitimet e tjera të kësaj pakete në Maldive. Edhe pse në kohë pandemie, Ishujt Maldive janë ndër të parat që janë hapur për turistët, por gjithnjë duke respektuar me rigorozitet protokollet e sigurisë.


Current track

Title

Artist