Omani synon turizmin e biznesit!

Written by on 22/05/2018

Omani ka prezantuar iniciativen per tu kthyer ne nje destinacion elitar per turizmin e eventeve dhe takimeve. Se fundmi eshte inaguruar pikerisht ne kete destinacion nje strukture luksoze e rrjetit te hoteleve Raddison, Sundus Rotana i cili ndodhet ne afersi te aeroportit te vjeter te Omanit me nje hapsire 1400 metra katrore dedikuar pikerisht turizmit te biznesit, takimeve per kompanite dhe kongreseve. Pritet qe numri i turisteve te biznesit qe do te vizitojne Omanin gjate ketij viti te arrije ne 800 mije.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist