Olsi Bylyku në “Who is it ?” : Qaj kur shoh filma romantike!

Written by on 26/11/2018

Olsi Bylyku në “Who is it ?” : Kam qarë pasi kam parë një film romantik me familjen.

Në lojën e përgatitur nga Mister X në puntatën e dytë të “Who is it ?”, ku i ftuar ishte Olsi Bylyku, artisti ka pranuar se i ka ndodhur të qajë pasi ka parë një film romantik.

Humoristi dhe këngëtari i njohur ka treguar situatën e çuditshme, duke pohuar së ndërkohë që familja e tij po shihte një film romantik, ai po përpiqej të krijonte situata hilariteti. Mesa duket është përpjekur më kotë pasi në fund ka përfunduar me lot në sy dhe vet.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist