“Oda shqiptare” rikthehet në Tiranë tani me një mision të veçantë!

Written by on 13/01/2020

Në 14 janar rikthehet në Shqipëri”Oda shqiptare” për të ndarë vlerësimin dhe solidaritetin ndaj tërmetit dhe promovimit të Shqipërisi turistike. Njoftimin e ka dhënë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi. “2019-ta na rikujtoi se në ditë të mira dhe në ditë të vështira ne duhet të jemi gjithmonë bashkë. Se shtëpia e shqiptarit është e mikut dhe zotit”,ka shkruar ministri.


Current track

Title

Artist

Background