OBSH/Bëni kujdes me lehtësimin e masave!

Written by on 08/07/2021

Ekspertët e OBSH-së i bëjnë thirrje shteteve dhe veçanërisht Britanisë së Madhe të mos heqin krejtësisht dorë nga kufizimet. Kjo pasi ata janë të shqetësuar për variantin ‘Delta’ të coronavirusit. Shumë kombe të pasura po lehtësojnë edhe më tepër masat kufizuese, ndonëse ende po luftojnë me virusin.

OBSH thekson se heqja dorë nga rregullat e sigurisë do të kishte pasoja të rënda për ekonominë e vendeve./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist