Nje tjeter ndarje ne showbizzin nderkombetar .

Written by on 10/05/2018

Cifti  i famshëm ika dhene  fund zyrtarisht lidhjes së tyre.Po flasim per Mac Miller dhe Ariana Grande .

Dy artistët njihen që në moshën 19-vjeçare dhe Ariana është shprehur se gjithmonë e kanë dashur dhe mbështetur njëri-tjetrin por jeta e tyre shumë e ngarkuar profesiolalisht dhe  nuk i lejon që të kenë një lidhje të mirëfilltë.

Herën e fundit që Ariana dhe Mac janë fotografuar së bashku ishte në “Oscars Vanity Fair” ndërkohë që reperi vetëm pak ditë më parë e uroi publikisht këngëtaren për projektin e saj të ri muzikor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist