Nje tjeter dasem mbreterore ne Britani!

Written by on 02/06/2018

Ende vazhdon te flitet per dasmen e princ Harry-t me Meghan Markle, por me sa duket vemendja tani do te perqendrohet ne nje tjeter dasme mbreterore. Princesha Eguenie ka vendosur te martohet kater muaj pas kusheririt te saj, Harry-t. Princ Andrew, i ati i Eugenie, konfirmoi daten e marteses se te bijes ne shkurt te ketij viti. Dasma do te behet me 12 tetor ne te njejtin vend ku u martua Harry dhe Meghan. Javen e kaluar, Eugenie tregoi publikisht unzaen e fejeses gjate nje interviste per BBC. Princesha Eugenie dhe i fejuari i saj, Jack Brooksbank, jane shprehur shume te entuziazmuar per dasmen. Çifti eshte njohur nepermjet miqeve te perbashket para shtate vitesh.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist