Nje televizor qe mund te paloset si leter, ja cfare propozon LG!

Written by on 19/12/2018

LG thoit se ne vitin 2019 mund te filloje shitjen e televizorit te cilit i behet ekrani rul, si te ishte leter.Veç kesaj, LG do te prodhoje edhe TV 65 inç, te cilet mund te ndryshojne lartesine e te pershtaten me permasat e videos qe po luhen.Materiali OLED qe po perdoret tani per ekrane eshte shume me fleksibel dhe lejon mundesi te shumta. Keto priten te jene disa nga risite kryesore ne panairin e pervitshem te pajisjeve elektronike, CES 2019, qe mbahet ne Las Vegas, SHBA.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist