Nje surprize nga Klaudja dhe Nora ?! 

Written by on 16/05/2018

Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën. 

Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehet se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku. 

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta. 

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Presim të shohim suprizën e tyre. 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist