Nje premtim patriotik per beben e saj .

Written by on 17/05/2018

Modelja  e famshme shqiptare Emina Cunmulaj e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara është pak ditë para lindjes së fëmijës së saj të dytë.

Emina e cila gjithashtu është mamaja e një vajze të quajtur Ella Faria me anë të një postimi në Instagram i ka bërë një premtim shumë patriotik.

Teksa ka postuar një foto ku shfaqet me veshje tradicionale shqiptare ajo shkruan: “I vogli im të premtoj se do të të rris me të njejtat vlera që më ka përçuar mamaja ime, të premtoj se do të ta kujtoj se nga vij dhe përse jam krenare për prejardhjen time. Kultura është pasuria ime më e vyer dhe është detyra ime të të mësoj ty dhe Ella Faria-n bukurinë e saj.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist