Nje incident automobilistik kane perjetuar 57 turiste shqiptare!

Written by on 25/03/2019

Nje incident automobilistik kane perjetuar 57 turiste shqiptare qe ktheheshin nga nje vizite turistike ne stamboll. Autobuzi me te cilin ato udhetonin ka dale nga rruga, por fatmiresisht nuk ka patur demtime ne njerez dhe pasagjeret kane vijuar udhetimin per ne Tirane me nje autobus tjeter.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist