Nisin zyrtarisht fluturimet tek “Flatrat e Veriut”!

Written by on 16/07/2021

“Air Albania” ka nisur dje fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Flatrat e Veriut”. Sikurse ishte bërë e ditur, fluturimet e para ishin drejt Stambollit dhe Zyrihut.

“Air Albania ka synim që shumë shpejt të shtojë destinacione për shqiptarët, dhe jo vetëm të Shqipërisë, por edhe të Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi”, u shpreh Rama./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist