Nisin rregullat antiCovid, radhë të gjatë në kufirin Kosovë-Shqipëri

Written by on 06/09/2021

Nga sot Shqipëria ka nisur masat anticovid në kalimet kufitare, ndërsa Kosova po i zbaton ato prej 31 gushtit. Mjetet e vogla, autobusat dhe mjetet e tonazhit të rëndë janë në pritje për të hyrë në vendin tonë përmes doganës së Morinës.

Pala shqiptare po punon me të gjitha kapacitetet e sportelet e hapura, por megjithatë fluksi mbetet  tepër i madh./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background