Nisi ne Selanik panairi me i rendesishem i turizmit ne Greqi, Philoxenia!

Written by on 09/11/2018

Po mbahet ne Selanik qe prej dites se sotme , Panairi Philoxenia Expo, edicioni i 34. Eventi 4 ditor, qe eshte me i rendesishmi i industrise turistike ne Greqi do te vijoje deri ne date 11 nentor dhe do te beje bashke ne qytetin grek profesioniste dhe kompani te turizmit, udhetimeve, argetimit dhe sportit ne nje panair te vetem per te paraqitur produktet e tyre per vizitoret. Eventi  qe vjen nen kujdesin e Ministrise se Turizmit ne Greqi do te kete prezence nderkombetare per kompanite e interesuara dhe mbahet ne Qendren Nderkombetare te Ekspozitave ne Selanik duke prezantuar nder te tjera destinacionet me te mira turistike per vitin e ardhshem si dhe konkluzione mbi sektorin turistik 2018 ne Greqi e Mesdhe.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist