Nis ne Varshave Panairi Nderkombetar i Turizmit 2018!

Written by on 22/11/2018

Varshava pret sot Panairin Nderkombetar te Turizmit 2018. Ky eshte nje nga panairet me te rendesishem te turizmit ne Europen Lindore, ku e gjithe industria e turizmit eshte bashkuar ne Pallatin e Kultures dhe Shkencave ne Varshave. Partneri kryesor ne kete pervjetor te 26- te do te jete Italia. Edhe Shqiperia perfaqsohet ne kete panairi ne stenden e se ciles vec operatoreve dhe bizneseve shqiptare marrin pjese edhe operatoret me te mire ne tregun polak. Tregu polak perben nje nga tregjet me te rendesishem persa i perket prurjeve te turisteve ne vendin tone me rritjen me te larte nga te gjithe tregjet e tjera krahasuar me vitin 2017.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist