Nis ne Londer WTM 2018!

Written by on 05/11/2018

Ka nisur ne Londer eventi me i rendesishem per industrine turistike nderkombetare panairi World Travel Market, edicioni 2018. Eventi eshte nje moment unik ku mblidhen perfaqsuesit me te rendesishem te turizmit nga Europa dhe bota. Kete vit World Travel Market pritet ta vizitojne me shume se 100 mije vizitore nderkohe qe mbi 51 mije ekspozues nga 182 vende do te paraqesin produktin e tyre turistik, do te lidhin kontrata me partnere potenciale dhe do te realizojne takime B2B. Ashtu si cdo edicion dhe operatoret turistik nga vendi yne do te jene perfaqsuesit ne stenden shqiptare kete vit ne World Travel Market. Gjate panairit do te mbahen edhe evente te ndryshme si konferenca dhe seminare me tema qendrore ku marrin pjese personalitete te njohura te sektorit travel si dhe perfaqsues nga Organizata Boterore e Turizmit. World Travel Market edicioni i 38 do te vijoje deri ne date 7 nentor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist