Nis Fitur 2019 ne Madrid, pritet rekord vizitoresh!

Written by on 23/01/2019

Nis Fitur 2019 ne Madrid, pritet rekord vizitoresh
U hap sot ne Madrid edicioni i 39 i Fitur , panairit me te rendesishem te turizmit ne
Spanje por edhe nder eventet me prestigjoze te industrise ne bote. Deri me date 27 janar
filiali i turizmit iberik b2b do te kete mundesi bashkepunimi me disa prej aktoreve
kryesore te turizmit ne bote qe perfaqsojne kompani turistike, tur operator , hotele dhe
produkte te ndryshme turistike. Nje hapsire i dedikohet si cdo vit edhe turimit shqiptar ku
ne stenden e vendit tone perfaqsues jane operatoret me te medhenje te turizmit edhe
Agjencia Kombetare e Turizmit. Panairi kete vit pason nje edicion te shkelqyer te 2018
ku ne Fitur moren pjese rreth 10 mije biznese turistike nga 165 vende si dhe pati
prezencen e 135 mije vizitoreve.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist