Nga nesër, zerohet tarifa për roaming!

Written by on 30/06/2021

Nga dita e nesërme roaming do të jetë zero për 6 vendet e Ballkanit Perëndimor.”Fol si n’shpi”, nisma e Këshillit Bashkëpunimit Rajonal kurorëzohet më 1 korrik.

Sekretarja e përgjithshme e këtij këshilli, Majlinda Bregu thotë se nisma për roaming zero është histori suksesi dhe nuk do të shkaktojë humbje për kompanitë celulare./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist