Nga Napoli tek Juventusi, del lista me fjalëkalimet më të përdorura në botë

Written by on 23/11/2021

Në krye të listës si fjalëkalimet më të përdorura në botë rezultojnë të jenë “Napoli”, “Juventus” dhe fjala “Password”. Renditja e numrave po ashtu nga 1 deri tek 6 është një ndër fjalëkalimet më të përdorura.

Italianët rezultojnë të jenë populli i cili bie më shumë pre e hakerave nga passwordet, ndërsa më pak të rrezikuarat mbeten Arabia Saudite dhe Kina./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist