Nga e shtuna, mund të udhëtojmë të lirë drejt Barcelonës!

Written by on 29/07/2021

Nga e shtuna e 31 korrikut do të nisin nisin fluturimet direkte nga Tirana drejt Barcelonës në Spanjë nëpërmjet kompanisë ajrore WizzAir. Fluturimet do kryhen dy herë në javë. Shtetasit shqiptarë duhet të jenë të pajisur me dokumentacionin e vlefshëm të udhëtimit dhe njëkohësisht testin negativ ndaj Covid-19.

Autoritetet spanjolle njohin vaksinat e miratuara nga Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe Agjencia Evropiane e Barnave (EMA)./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background