Nga 25 marsi Rruga e Kombit do behet me pagese.

Written by on 24/03/2018

Duke nisur nga 25 marsi Rruga e Kombit do behet me pagese. Behet me dije se afer tunelit te Kalimashit do jete nje postbllok ku te gjithe qe duan te udhetojne do paguajne tarifen 5 euro. Ndersa per personat qe kryejne kete rruge shpesh do aplikohet nje tjeter tarife ne formen e nje abonoje. Numri i personave qe kane hyre ne Shqiperi gjate janarit dhe shkurtit eshte 140.687, me nje rritje prej 16.7% krahasuar me te njejten periudhe te vitit kaluar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist