Nga 15 korriku mund të shkoni në Zyrih vetëm me 12 euro!

Written by on 05/07/2021

Kompania ajrore kombëtare “Air Albania”,  ka njoftuar se në datë 15 korrik linja nis fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Zayed”, Flatrat e Veriut. Destinacionet e para që do të nisin udhëtimet nga ky aeroport janë Zyrihu dhe Stambolli duke filluar nga 1 euro + taksat.

Çmimet e publikuara nga linja ajrore janë Kukës – Zyrih 12 euro, Zyrih – Kukës 28 euro, Kukës – Stamboll vetëm 12 euro ndërsa bileta e kthimit do të kushtojë 23 euro./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background