Nga 10 korriku shqiptarët mund të fluturojnë drejt këtij destinacioni të ri

Written by on 08/06/2021

Një destinacion i ri i shtohet itinerarit të Aeroportit Ndërkombëtar Nënë Tereza. Bëhet fjalë për Jerevan, kryeqytetin e Armenisë me një popullsi prej rreth 1 milion banorë. Sipas njoftimit të dhënë prej 10 korrikut, qytetarët mund të fluturojnë drejt këtij vendi të rëndësishëm në zonën e Kaukazit.

Kujtojmë se disa destinacione të reja shtuar kohët e fundit janë Stokholmi, Amsterdami dhe Riad në Arabinë Saudite./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background