Nga 1 korriku mund të rezervosh një udhëtim në Tajlandë!

Written by on 05/03/2021

Sektori i turizmit në Tajlandë dëshiron ta rihapë vendin për vizitorët këtë verë. Grupet e turizmit në Tajlandë kanë filluar fushatën #OpenThailandSafely, duke kërkuar që vendi të lejojë udhëtarët me prova të një vaksine COVID-19 pa kërkesa karantine.

Open Thailand Safely campaign: Tourism sector seeks to reopen country by 1  July

“Ndërsa Tajlanda ka filluar të vaksinojë punëtorët e saj më të prekshëm dhe të kujdesit shëndetësor, ne besojmë se tani është koha për të shpallur një datë të vendosur dhe të pakthyeshme për të rihapur kufijtë”, thuhet në peticion./radiotravel.al 

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background