Nesër nis qarkullimi i mjeteve në bajpasin e Vlorës

Written by on 15/07/2021

Ditën e nesërme do të hapet Bajpasi i Vlorës. Ky investim i rëndësishëm pritet të lehtësojë trafikun si dhe do të shkurtojë distancën drejt bregdetit të jugut.

ARRSH bën të ditur se do të merren të gjitha masat e nevojshme për një qarkullim sa më të sigurt dhe funksional të automjeteve në këtë bajpas./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background