Në vitin 2023 Maldivet do të kenë një pamje krejtësisht të re!

Written by on 19/07/2021

Një investitor po planifikon të ndërtojë në Maldive 80 vila luksoze duke përfshirë opsionet në plazh dhe mbi ujë, të gjitha të projektuara në mënyrë të guximshme. Ky investim në Maldive, destinacion i cili po tërheq një numër gjithnjë e më të lartë turistësh nga e gjithë bota, synon të sjellë një stil avangard.

Vendpushimi luksoz është i planifikuar të hapet në 2023./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background