Në vitin 2020 të gjithë do të zgjedhin Shqipërinë!

Written by on 06/01/2020

Gazeta prestigjoze “Financial Times” e ka renditur Shqipërinë si një nga destinacionet e vitit 2020. Shqipëria tërheq vizitorët me malet, kanionet, lumenjtë,bregdetin e shkëlqyer,qytetet e lashta qytezat e epokës otomane dhe mikpritjen. “Kala Festival”, aktiviteti 1 javor në bregdetin e Dhërmiut e rendit Shqipërinë në destinacionet e preferuara të të rinjve njësoj siç ka ndodhur me disa festivale të famshme në Kroaci.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist