Ne Europe me shume fluturime gjate muajit mars!

Written by on 18/04/2018

Ne Europe me shume fluturime gjate muajit mars!

Trafiku i pasagjereve ne aeroportet europiane eshte rritur me 8% gjate muajit mars ne krahasim me nje vit me pare. Te dhenat i ka sjelle se fundmi raporti i Shoqates Nderkombetare te Transportit Ajror. Aeroportet qe kane qene me te ngarkuar me pasagjere kane qene ata te Londres, Stambollit, Barcelones, Moskes, Athines, Lisbones, Birminghamit dhe Beogradit. Pritet qe sezoni veror te sjelle akoma me shume fluturime ne Europe.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist