Ne Durres nje tjeter krocere me qindra turiste!

Written by on 01/11/2018

Kroçera “Nautica”, me 669 turiste pritet te mberrije neser ne portin me te madh ne vend. Autoriteti Portual i Durresit ben te ditur se kjo kroçere vjen ne Shqiperi ne kuader te nje turi 1 javor ne Itali, Greqi, dhe Mali i Zi. Gjate muajit tetor ne portin e Durresit erdhen edhe korçerat “Ocean Majesty” dhe “Berlin”, qe sollen qindra turiste ne vendin tone.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist