Në aeroportin e Prishtinës shtohet një linjë e re ajrore

Written by on 23/11/2021

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” është shtuar edhe një linjë e re ajrore. Sipas njoftimit, bëhet fjalë për linjën Zagreb-Prishtinë e cila do të fillojë fluturimet nga 13 dhjetori.

Biletat tanimë kanë dalë në shitje online në faqet e operatorëve ajrorë si “Fly Reiseburo Prishtina”, “Air Munich” dhe “Mysky”./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist