Ndodhi ajo qe pritej, Black Panther fundos Titanic

Written by on 09/04/2018

Ndodhi ajo qe pritej, Black Panther fundos Titanic.

Pantera e zeze kalon Titanik, duke u renditur ne vendin e trete te filmave kampion te shitjes se biletave te te gjitha koherave. Filmi i James Cameroon qe per 12 vjet kishte mbreteruar ne krye te zyrave te shitjes se biletave ne Ameriken e Veriut para se te kalohej ne 2009 nga Avatar, zbriti ne vendin e katert, pasi super heronjte e Panteres se zeze te Marvel dhe Disney kane mbledhur 659.5 milione dollare ne box ofice. Ne kete pike, Black Panther ka vetem dy rivale, pervec “Avatar” me 760 milione dollare edhe Star Wars me 936 milione. Ngjitja e Black Panther ne vendin e trete ne filmat me te shitur te te gjitha koherave pritej gjeresisht.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist