Ndertohet rreshqitesja gjigande me e madhe ne bote!

Written by on 25/01/2019

Krocera me e famshme Royal Caribbean ka zbuluar  planin e saj se do te instaloje rreshqitesen me te gjate ne bote , e cila do te shtrihet pergjate gjithe kuvertes se anijes ne nje spirale rreth 300 m te gjate. Rreshqitesja quhet The Blaster ka kushtuar 115 milion dollare  dhe do te vendoset ne krociere per tu zbavitur gjate lundrimit te saj. Specialistet kane treguar nje video, te cilen mund ta shihni ne radiotravel.al , ku shpjegohet procesi se si The Blaster do te shtyj 2 persona qe nga nisja e deri ne mberritjen e tyre ne det, duke e cilesuar ate si nje aventure dhe adrenaline unike. The Blaster do te lancohet ne Miami me 24 shkurt.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist